Künye

Künye

 

Yer Sağlayıcı
Güzel Hosting Ltd. Şti.

Yazılım / Software
WordPress 4.9

Yazışma Adresi / Address
Zafer Mh. Sadrazam Sk. No:17/1 Battalgazi / Malatya

UYARI

© Copyrigth 2018 Parabin.com tüm hakları saklıdır. Haber, resim ve kod gibi her türden içeriğin, telif hakları Parabin’e aittir. Site içerisinde yer alan yazılar, resimler, dizaynlar, animasyonlar ve tasarımlar, Telif Hakları 5846 Numaralı Yasa ile korunmaktadır. Parabin.com’un yazılı izni bulunmadan; içerikler, tasarımlar, resimler ve dizaynlar kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzin olmaksızın ve kaynak belirtilmeksizin, kopyalama yapılamaz.

parabin.com olarak kişisel güvenlik haklarına ve şirketlerin telif haklarına saygı duyuyor, kişisel bilgilerinizin korunmasını sağlıyoruz. Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve hukuka bağımlı, kişisel ve ticari haklara saygılı olmayı hedefleyerek yayın hayatına devam etmektedir. T.C. 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Bu doğrultuda site yönetimi ve çalışanlarının içerikleri kontrol etme ve onaylama yükümlülüğü yoktur. İçerikler özgün olarak herkes tarafından oluşturabilir, site yönetimi şikayet sonrasında işlem yapmakla yükümlüdür. Bu sebeple sitemiz “uyar ve kaldır” prensipleri çerçevesinde işlem yapmaktadır. İş bu madde gereği telif hakkı dahilinde olan yazı, içerik, resim ve her türlü dosyaların, eserlerin yasal olmayan bir biçimde yayınlandığını, paylaşıldığını düşünüyorsanız; mail yolu ile bizlere ulaşabilir. İçeriğin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.

Yayınlanan yazılardan ve yorumlardan, yazarlar sorumlu tutulur. Haber verilmeksizin ve herhangi bir zamanda, sitede değişikliğe gidilebilir. Parabin.com bir borsa, forex, sanal para veya finans danışmanı değildir, bilgi ve haber paylaşımı yapan finans portalıdır. Parabin.com sitesi içerisinde bulunan bilgilerden kaynaklı hatalar ve kayıplardan sorumlu tutulamaz.

Site üyelerinin paylaşımda ”Keşfet” sayfasında paylaşımda bulunduğu her yazıdan, resimden, paylaşımdan üye sorumludur ve Parabin.com bu hususta hiçbir sorumluluk kabul etmez.

Başa dön tuşu
Kapalı